.--- CuZ na stránce clanu C.$.F. Od 12.05.2008 jsme začali hrávat i na verzi 1.60!Tak bacha na nás... ---

***Tuto je oficiální web clanu C.$.F. - na novém ještě nejedem!***

Hodiny

Statistika

TOPlist

No cheating

Anketa

Líbí se vám to tu?

Je to tu dobrý (475)
 

ICQ - ~[G]Ł!mm

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Webmaster,CL na 1.01

ICQ - *Blind*

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Zakladatel serverů

ICQ - denewiler

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Zakladatel serverů

ICQ - _~L9m1l

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Hledatel

ICQ - mikis499

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Hledatel

ICQ - Denny

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Hledatel

ICQ - MaChine

Vlastní indikátor stavu ICQHodnost:Hráč,Hledatel,CL na 1.60

RSS

RSS

Kalendář

Návod na Conga

1. kapitola

 Přílet
Po úvodu, kde vám bude představen seržant C. J. Hornstem, který vás seznámí se situací vašeho předchůdce, vrtulník přistane. Vystupte z něj a po rozhovoru s radistou, který vás pošle za kapitánem, jděte do baráku TOC (je to ten s americkou vlajkou - na mapě dům s č.2). Uvnitř si promluvte s kapitánem a následujte ho až ke svému novému dočasnému příbytku. Jděte k posteli a odhoďte svůj batoh (standardně klávesou „F“). Vyjděte ze svého příbytku a dejte se doleva. Zamiřte ke střelnici (barák s č.5 na mapě), kde si můžete vyzkoušet střelbu z několika zbraní. Po chvíli přijde další člen vašeho týmu - zdravotník Joe Crocker a odvede vás za kapitánem. Teď stačí jen nastoupit do džípu.

 Lékařský výjezd
Až si užijete jízdu v džípu, vystupte ve vesnici a následujte kapitána - za malou chvíli uslyšíte výstřel. Schovejte se za budovu vpravo a poté s ostatními za klády. Ve skrčeném módu pokračujte směrem na severozápad, kde se na kopci schovává nepřátelský odstřelovač. Vyběhněte na sever a schovejte se pod skálu. Po chvíli na skálu vylezte a sejděte cestou dolů směrem na západ. Dole na vás čeká pár nepřátel na likvidaci (doporučuji hodit granát a zbytek postřílet). Poté se vraťte do vesnice ke kapitánovi.

2. kapitola

 Výsadek
Po úvodní animaci vystupte z vrtulníku a nechte stopaře, aby vás vedl. Po chvilce stopař narazí na past (natažené lano s granátem) - zničíte ji tak, že dojdete ke granátu ve škrčeném modu a použijete klávesu „F“. Napravo vás čeká léčka s několika nepřáteli, postřílejte, co se z vaší pozice dá, ale nepronásledujte je, neboť tam číhá další past. Nachází se v úzké průrvě v pravém křoví před kmenem stromu. Zničit ji nemůžete, ale projděte kolem ní vlevo. Past se spustí, ale neublíží vám. Až to uděláte, nechte stopaře, ať vás vede, ale pozor na past (bambusové bodce) hned za kameny. Až jí překonáte, nechte stopaře, ať pronásleduje nepřítele. Cestou ještě narazíte na lehčí odpor, který není problém zvládnout.

 Ho čí Minova stezka
Sejděte o pár metrů níž, kde zpozorujete skupinu Vietcongu (nestřílejte na ně). Počkejte, až popojdou dál a sledujte je. Na křižovatce na vás ale čeká léčka - dva nepřátelé vepředu za kameny, dva nahoře ve skalách za křovím a dva za vámi, zlikvidujte je. Další skupinka je vpředu, zničte jí granátem. Probojujte se až pod provazový most, kde si dejte ovšem dobrý pozor, neboť na skalách jsou schovaní nepřátelé. Dostaňte se ke křižovatce a pokračujte cestou směrem na kopec. Na kopci se nacházejí dva nepřátelští vojáci a jeden u mostu. Až je vyřídíte, zavolejte stopaře a nechte ho, aby vás vedl přes most do džungle, kde je několik nepřátel, které není problém zničit. Stopař vás dovede až ke skladišti, které odkryjte (klávesou „F“). Umístěte C4 a nechte stopaře najít cestu ven.

 Zdrhej dál, Charlie
Přejděte most z klád a postupujte až do půli kopce k řece. Zde chvilku počkejte, než po levé straně řeky uvidíte skupinu nepřátel a zabijete je. Pak si vyslechněte rádio a dejte se dál po řece směrem na západ. Po další zatáčce je ale na vás přichystaná další léčka - několik nepřátel schovaných za kameny. Zabijte nepřítele za prvním kamenem a schovejte se za ním, odkud postřílejte zbytek nepřátel. Poté se vydejte podél levého koryta potoka, kde se nachází další sklad. Ale je silně hlídán, takže hoďte do lesa několik granátů a zbytek postřílejte (je však důležité šetřit municí). Najděte poslední sklad zbraní a použijte C4. Vyslechněte si rádio a nechte stopaře, aby vás vedl, cestou narazíte ještě na lehčí odpor.

 Kmen Bahnar
Vydejte se podél řeky směrem na západ do vesnice. Až do ní dojdete, rozmístěte své muže a připravte se na obranu. Nepřítel bude útočit ze severovýchodu. Zničte ho a vyslechněte si rádio, poté počkejte, než vás vyzvedne vrtulník.

 Půlnoční překvapení
Hned do úvodního rozhovoru vám skočí jeden nepřítel, kterého rychle odstraňte. Vylezte ven a vydejte se doprava směrem k autoparku a vyčistěte ho. Dejte se cestou doleva směrem na západ a prostřílejte se až k západnímu vnitřnímu perimetru, kde si promluvíte s kapitánem. Projděte dveřmi do vnějšího perimetru. Jděte rovně a pak doprava, cestou narazíte na pár nepřátel, které zničte. Poté pokračujte rovně a hned doleva k minometům, za kterými se nachází díra od tunelu, vyslechněte si rádio a vydejte se do něj. Cestou narazíte jen na jednoho nepřítele a to hned na začátku. Až se dostanete na konec tunelu, umístěte C4 a vraťte se na začátek tunelu. Vylezte ven a počkejte, až Bronston odpálí C4.

3. kapitola

 Operace plechovka
Po vystoupení z vrtulníku jděte přímo k mostu, kde si vyslechněte rádio. Pokračujte na druhou stranu řeky přes most, kde se před vámi v křoví schovává jeden voják, další je v malé pevnůstce nalevo od vás. Dostaňte se na křižovatku a vydejte se směrem nahoru k pevnosti. Napravo od ní je zákop s vojáky, zničte ho granátem a zbytek přeživších postřílejte. Abyste se nezdržovali s čištěním bunkru, hoďte zblízka do jeho okna granát.

Pak si vyslechněte rádio a pokračujte cestou směrem na severozápad, hned na rozcestí se dejte doleva (pozor na bambusové bodce), kde na vás čeká dobytí prvního zákopu. Poté jím postupujte směrem na sever. Až dorazíte k tunelu, který vede do kulometného bunkru, projděte jím a zneškodněte dvojici vojáků na konci. Vylezte ven a dejte se směrem na východ. Až dorazíte ke zbytkům francouzských obrněnců, zjistíte, že se zde žádné tanky nenacházejí. Vyslechněte si znovu rádio a vraťte se zpět ke kulometnému bunkru. Nyní se vydejte na sever směrem pod padlým stromem, kudy se dostanete na volnou cestu.

 Falešný poplach
Pošlete dělostřeleckou podporu na severozápad od vaší pozice (viz. obrázek), ukrývá se tam větší množství nepřátel. Po palbě se vydejte cestou směrem na sever, kde na jejím konci vpravo najdete několik nepřátel, zničte je a jděte ke zbytku jednotky - Had tři. Promluvte si se zraněným vojákem (standardně klávesa „F“), od kterého zjistíte, že dva členové jednotky jsou nezvěstní. Poté si vyslechněte rádio a počkejte na přílet vrtulníku pro raněné. Až se tak stane, připravte se na protiútok, který přichází z pevnůstky nahoře na kopci (dělostřeleckým útokem jí nezničíte). Odražte protiútok, probojujte se k pevnosti a stejně jako předtím hoďte do okna granát.

Nechte stopaře, aby vás vedl, po chvilce dojdete k jednomu z nezvěstných vojáků, který ale vzápětí umře. Poslechněte si rádio a vydejte se po cestě směrem na jihovýchod. Až se vám ukáže krajina, na jejímž konci jsou skály, zastavte. Pod ní je síť zákopů plných nepřátel. Několika dělostřeleckými útoky většinu zneškodníte a zbytek postřílíte metodou „zaútoč a schovej se“. Vnikněte do zákopů a postupujte nejprve na jih a poté na sever. Po vyčištění místa si vyslechnete rádio a vzhůru do tunelů. Pokračujte pořád rovně cestou a narazíte na dva osamělé vojáky, které zneškodněte. Po malé chvíli narazíte na tunel v zemi, kterým projděte.

 Tunelová krysa
Nákres správného postupu touto misí je
zde. Použijte baterku (defaultně klávesa „L“) a pokračujte, dokud nedorazíte na křižovatku. Tam si vyslechněte rádio a vydejte se doprava, po chvilce narazíte na další křižovatku, kde je však past (lanko s granátem), kterou musíte zneškodnit a pokračovat směrem doleva. Po delší době se dostanete k další křižovatce, kde se vydejte nejprve doleva. Zde je místnost plná nepřátel které je potřeba zničit, poté pokračujte tunelem dál. Než se dostanete na další rozcestí, potkáte pár osamocených nepřátel. Na rozcestí se dejte doleva, kde najdete v zemi schovanou šachtu - otevřete ji a projděte jí dolů. Dejte se vpravo, kde vám jde naproti jeden nepřítel. Dostanete se do místnosti s vybavením a vyzbrojte se - budete to potřebovat. Nyní prolezte šachtou dolů.

 Údolíčko
Po vyslechnutí rozhovoru ve vysílačce projděte ven. Tam je několik nepřátel, které rychle zničte. Poté se schovejte za kámen vlevo směrem po cestě, odkud pobijte další nepřátele. Pak se probojujte až ke skalní průrvě, v níž se schovejte a odkud zneškodněte další protivníky. Vylezte ven a jděte několik metrů dál, než najdete vstup do tunelu. Vlezte do něj a pokračujte až na konec, kde je schován kulometčík - zneškodněte ho a oberte ho o kulomet. Cestou ven z tunelu narazíte na dva vojáky. Až je zničíte, vydejte se cestou na sever, kde potkáte ještě pár nepřátel. Poté, co se dostanete na konec cesty, si opět vyslechněte rádio. Nyní musíte najít tajný tunel, který se nachází par metrů po levé straně od vás a je označen třemi klacky. Vlezte do něj a projděte jím.

 Podzemní město
Nákres správného postupu touto misí je zde. Vyslechněte si rádio (nezapomeňte použít baterku - klávesa „L“) a jděte rovně, než narazíte na skupinu tří nepřátel. Poté se dejte doleva a za malou chvíli narazíte na místnosti s potravinami, kde je pár nepřátel na zabití. Až dorazíte na další křižovatku, dejte se opatrně doleva a postřílejte skupinu vojáků. Vyslechněte si rádio a projděte místnost, kde narazíte na křižovatku se třemi směry. Nalevo je opět místnost s několika vojáky (vezměte si od mrtvých těl obvazy, pokud jste už svůj použili), poté se vydejte směrem rovně. Za pár okamžiků najdete místnost po pravé straně s několika nepřáteli, které zničte a pokračujte dál. Cestou k dalšímu rozcestí narazíte na několik místností, ale jen s mírným odporem.

Ještě před rozcestím objevíte místnost s dírou pro odpad, skočte do ní a najdete zbrojnici, kde se dovybavte a poté pokračujte směrem k rozcestí. Tam se dejte doprava a na další křižovatce opět zahněte vpravo, až se dostanete do školící místnosti. Odtud vezměte ze stolu dokumenty a místností projděte, poté se dejte doleva. Po chvilce vylezete na křižovatku, kde se dejte doprava, vyčistěte místnost a vyslechněte si rádio. Z místnosti se vydejte chodbou směrem na západ, kde proskočte šachtou dolů a projděte až ke křižovatce, kde se dáte vpravo (vyplatí se dělat si značky nožem). Pak jděte pořád vpravo, až uslyšíte nezvěstného amerického vojáka. Vnikněte do místnosti a postřílejte pár překvapených vojáků, vylezte po žebříku nalevo a dejte se chodbou na západ. Po chvíli narazíte na zbrojnici, kde se dovybavte a pokračujte dál směrem na západ. Cestou narazíte na schovanou šachtu, kterou proskočte a na rozcestí se vydejte vpravo - za chvilku konečně vylezete ven.

 Řeka Khe Bana
Po vyslechnutí rádia se vám ozve vrtulník, že nemůže nikde přistát. Jděte na západ k řece a vydejte se podél pobřeží. Za chvíli se ozve vysílačka a hned i nepřítel, zničte ho a pokračujte dále až k mostu. Tam na vás čeká několik nepřátel, které není problém zničit. Přejděte most a vydejte se do vesnice vpravo, kde si vyslechněte rádio a pokračujte dále směrem na severozápad. Tam se nachází mnoho nepřátel, které jako vždy zneškodněte. Přejděte řeku přes spadlé klády na druhou stranu a pokračujte asi dvacet metrů na severozápad, kde nastupte na připravenou loď, na které si vezměte M-60ku. Cestou do bezpečí vás čeká ještě pár nepřátel a to jak na břehu, tak i na lodích.

4. kapitola

 Po krk v bahně
Nechte stopaře, aby vás vedl k bodu „Bejkr“. Po chvilce stopař narazí na první odpor, který zničte a pokračujte dál. Za chvíli narazíte na chatrč Vietcongu, vyslechněte si rádio a chatrč prozkoumejte (je opuštěná). Až jí prozkoumáte, nechte stopaře jít dál k bodu „Bejkr“. Zhruba po 200 metrech směrem na jih se schovává nepřítel, kterého zlikvidujte (pokud možno pistolí s tlumičem). Kousek před vámi se nachází pevnina s malým molem, kterou hlídá několik vojáků, takže je zlikvidujte. Až se tak stane, zkoordinujte své může, případně se dovybavte. Poslechněte si rádio a pokračujte dál, hned před vámi se nachází početná část nepřátel směrem na jih. Schovejte se za padlý kmen stromu a použijte granát (zde hluk nevadí) a zbytek postřílejte. Až je vyřídíte, zformujte své muže a nechte postupovat stopaře dál k bodu „Bejkr“.

 Válečný zajatec
Vyslechněte si rádio a stopař vás dále povede na kopec nad vesnicí, kde narazíte na hlídku o síle dvou mužů, kterou se stopařem zlikvidujte pistolí s tlumičem. Připližte se na okraj kopce a pečlivě si vyslechněte briefing a rádio. Proplazte se ze svahu na jihu do vesnice a hned před vámi se objeví osamocený voják - zabijte ho pistolí s tlumičem (pokud možno ve tmě, kde nebude na očích). Pak se schovejte pod dům napravo od vás a udělejte si výhled na jihovýchod směrem k americkému vojákovi. Uvidíte zde chodit hlídku čítající 2 až 3 muže, mezi nimiž je určitý časový interval, takže si to dobře načasujte a použijte pistoli s tlumičem.

Nyní se propližte za barákem vlevo směrem k zajatci. Až budete za budovou, buďte potichu, neboť v ní spí dva vojáci. Opatrně a hlavně potichu vejděte dovnitř a dejte každému jednu ránu do hlavy pistolí. Poté se schovejte vedle stolu za krabicemi s výhledem na chatrč směrem k jihu a vezměte si pušku. Dejte Bronstnovi signál (použitím klávesy F směrem na zajatce) a postřílejte dva vojáky z chatrče na jihu. Až tak učiníte, hlídejte si západní stranu. Zde pomůže pár granátů. Až střelba utichne, osvoboďte zajatce a odveďte ho směrem na severozápad. Nyni zformujte své muže, vyslechněte si rádio a nechte stopaře najít přistávací zónu. Na kopci si ještě jednou poslechněte rádio a počkejte na vrtulník.

5. kapitola

 Velký bahenní úklid
Vystupte z vrtulníku, vyslechněte si vojáka a následujte ho do improvizovaného opevnění. Zde zformujte své muže a počkejte na útok, který přijde ze severovýchodu. Za chvilku si vyslechněte rádio, z nějž se dozvíte o zastavení palby a úkolu zajmout nepřátele (můžou se objevit vzdávající se vojáci s rukama nad hlavou, ale také nemusí). Až se tak stane, promluvte si s kapitánem. Nyní máte za úkol vyčistit mapu až k „hadovi tři“. Nechte stopaře, aby vás vedl. Na ostrově na jihozápadě (na mapě u červené čáry) narazíte na první nepřátelé, zničte je a nechte stopaře pokračovat dál. Hned na dalším ostrově je schováno pár vojáků, takže buď použijte dělostřeleckou podporu nebo je vyřiďte ručně. Až to uděláte vyslechněte si rádio a nechte stopaře pokračovat dál.

Na větším ostrově na jihovýchodě je zakopáno několik vojáků, použijte tedy dělostřelectvo. Vyslechněte si rádio a pokračujte dál. Pak se ocitnete na ostrově uprostřed mapy, kde se nikdo nenachází, ale na jeho konci, kde ostrov navazuje na ostrov severní, je početná skupina nepřátel. Použijte granáty a dobře miřte (na škodu není ani dělostřelectvo). Teď stačí jen pokračovat ostrovem dál, ale s dalšími kapitolami vám poradíme až v dokončení návodu zhruba za týden...
6. kapitola

 Jízda serpentinami
Jeďte po cestě pořád rovně až k chatrči, tam se z rádia dovíte o útoku na pevnůstku LLDB. Pokračujte pořád rovně, až se po strastiplné cestě dostanete na kopec s přehrazenou cestou. Zde vstupte a pokračujte dál.

 Pevnůstka
Vyslechněte si rádio a pokračujte po cestě, kde narazíte na předsunutou dvojici nepřátel, které zlikvidujte. Vydejte se po cestě dolů, kde na vás čeká asi 10-15 nepřátel, které vyřiďte. Teď se vám ozve rádio s žádostí o zničení minometů, mě se stalo, že po vyslechnutí jsem neměl čas minomety zničit a mise byla neúspěšná, proto si rádio vyslechněte až po zničení minometů. Dále jděte vpravo směrem na jih až k pobřeží, tam se schovává napravo od chatrče první minomet, tak to kolem něj vyčistěte. Pokračujte po pobřeží, kde narazíte na zbývající dva minomety, které taktéž zničte.

Pak se vydejte k pevnůstce LLDB směrem na sever. Na cestě k pevnůstce sestřelte odstřelovače, který se nachází napravo od vás na velkém kopci. Prostřílejte se do pevnosti a obsaďte jižní zákop (odtud je hlavní nápor útoku). Nepřítel prorazí opevnění z jihu, severu i východu - všechny je postřílejte. Pokud vám došla munice, tak v podzemním skladu uprostřed pevnosti je velká zbrojnice. Až útok vymizí, tak si vyslechněte rádio a hurá domu.

7. kapitola

 Rádiová přenoska
Ještě před začátkem mise vám doporučuji se vybavit útočnou puškou jako je M-16 nebo AK-74, budete jí sakra potřebovat. Hned na začátku se objevíte ve vrtulníku jako kulometčík. Musíte zničit minometné postavení, které se nachází u lesa napravo od vás. Až to uděláte, vrtulník s vámi obletí několikrát pevnost, takže střílejte na vše, co se hýbe, nebo vypadá podezřele, samozřejmě mimo vlastní pevnost. Když s vámi vrtulník přistane, vydejte se k severovýchodnímu zákopu, zde si doporučuji nanosit zbraně a to z krytu zprava (granátomet a M-60) a ještě z vedlejšího nalevo (M-1 s optikou). Pak se vraťte do zákopu na severovýchodě, kde si vyslechněte rádio a použijte M-1 dřív, než se setmí.

Až se setmí, vyslechněte si rádio a popadněte M-16 nebo M-60 a připravte se na tvrdou obranu. Občas se vyplatí na dálku použít granátomet. Naopak pokud se nepřítel dostal pod vás, je nejúčinnější použít granát. Pokud vám dochází munice, tak si ji nezapomeňte brát od ženisty (pouze americké zbraně). Soustřeďte se na obranu vašeho perimetru a nikoho nepusťte dovnitř, jinak vyhodí vysílačku do vzduchu a mise bude neúspěšná. Až se útok trochu uklidní, vyslechněte si rádio. Pak bude útok volně opadávat, takže si opět vyslechněte rádio a počkejte na vrtulník, který vám zajistí ústup. Až přiletí, nastupte a s chutí pryč.

8. kapitola

 Havárie v džungli
Po úvodní animaci si vyslechněte rádio a nechte stopaře, ať vás vede, po chvilce narazí na past (bambusové bodce), obejděte jí a pokračujte dál. Po pár krocích potkáte dva bunkry s několika nepřáteli. Dobijte je přímým útokem podpořeným několika mířenými granáty. Poté, co je zneškodníte, prohledejte je - v jednom z bunkrů se nacházejí granáty. Kousek po cestě se schovává ještě jeden bunkr, který je však slabě hlídán, takže jej dobijte obdobně jako předtím.

Vydejte se po cestě dál, ale pozor na past hned před vámi (bambusové bodce). Obejděte jí, vyslechněte si rušené rádio a nechte stopaře pokračovat cestou dál. Až uvidíte trosky zřícenin, připravte se na obranu (nejlepší je opevnit se uprostřed trosek). Nepřítel půjde ze všech stran - až se o něj postaráte, vydejte se cestou směrem na sever. Vyslechněte si rádio a pokračujte v cestě až ke skále, na kterou vylezte.

 Dobývání kopce
Až vám budou sděleny instrukce v rádiu, nechte stopaře najít spojenecké jednotky. Po chvilce běhu najdete „pěst Delta“. Nyní si vyslechněte rádio a vydejte se na východ, kde se nachází „pěst Bravo“, u které vám budou rádiem sděleny další instrukce. Pak zlikvidujte útočící jednotky před vámi a dostaňte se až k sestřelené helikoptéře, kde vyčistěte okolí. Pokračujte na kopec směrem na západ, až k hořícímu vrtulníku (nelezte k němu blízko, jinak z vás bude hořící pochodeň). Vyčistěte okolí a zavolejte dělostřeleckou podporu na kopec na západě, který je dobře hlídán.

Až palba utichne, poslechněte si rádio a prokličkujte mezi ostnatými dráty na kopec, kde obsaďte první zákop. Z něj postřílejte zbytek nepřátel. Dejte si pozor na kulometná hnízda, která jsou ve skále napravo. Obejďte je obloukem a zničte je granátem. Pokračujte směrem na severozápad, kde najdete vchod do podzemí. Opět si vyslechněte rádio a vzhůru do kopce prostřednictvím tunelu. Pokračujte rovně až ke křižovatce, kde se dejte rovně, tam na vás čeká jeden nepřítel, kterého vyřiďte. Až to s ním skoncujete, pokračujte dále (kde můžete narazit na pár kulometčíků, to záleží na tom, jestli jste zničily kulometná hnízda ve skalách) a po chvíli vyjděte ven.

 Ruiny
Po zjištění, že je s vámi jen zdravotník a radista, si vyslechněte rádio a pokračujte zákopem až k protileteckému kanónu, kde narazíte na skupinku nepřátel. Položte C4 a pokračujte k ruinám směrem na severovýchod, tam se skrývá jeden voják - vyřiďte ho (zde vás opustí radista). Vyslechněte si rádio a pokračujte ke vchodu do podzemí, ten se nachází napravo od vás. Hned na jeho začátku na vás čekají dva vojáci, které zlikvidujte a vydejte se doleva. Cestou uslyšíte střelbu, tudíž rychle vběhněte do místnosti, odkud se ozývá a osvoboďte zajatce, kterého se právě chystá nepřítel zastřelit (pokud budete pomalejší, zajatec zemře).

Pokračujte tunelem dále na západ, až se dostanete k východu - pozor je hlídán několika vojáky ze všech stran, takže je zlikvidujte. Vylezte po ruinách nahoru a pokračujte tunelem dál. Na konci tunelu čeká pár vojáků, které zastřelte, až tak učiníte, dejte se doleva, kde se nachází druhý protiletadlový kanón a použijte C4. Pozor na věž s oknem naproti vám, kde se skrývá jeden voják, kterého zlikvidujte několika mířenými dávkami. Vydejte se k věži a dejte se cestou na jih. Až se dostanete na otevření prostor, buďte opatrní! Je tu schováno několik nepřátel. Vběhnete do vchodu v podzemí a odtud zbytek nepřátel postupně zneškodněte.

 Zával
A opět je tu jeden tunel. Postupujte rovně tunelem a po chvíli narazíte na chodbu se dvěmi místnostmi napravo, vyčistěte je. Pokračujte tunelem, až narazíte na temný vchod (po chvíli se za vámi zavalí východ) vedoucí do chodby s několika místnostmi po obou stranách, na jejímž konci je několik nepřátel. Vejděte do místnosti vlevo, nachází se zde zbrojnice, tak se vybavte a pokračujte chodbou dál, kde pobijte nepřátele. V místnosti si vyslechněte rádio a slezte studnou dolu. Hned napravo je schován jeden voják, kterého zastřelte.

Pokračujte tunelem dál, až se dostanete do místnosti plné nepřátel, které postřílejte. Nyní se vydejte chodbou směrem na jihovýchod, kterou projděte až k první křižovatce. Na křižovatce se dejte cestou vpravo, kde se po pár metrech propadnete šachtou dolu. Vyslechněte si rádio a pokračujte k rozcestí. Zde se nachází ohromný labyrint chodeb a je nutné najít křižovatku s motykou uprostřed (opět si dělejte značky nožem, nebo použijte jeskyňářskou pomůcku, že půjdete jen jedním směrem a to buď pořád doleva nebo pořád doprava). Až najdete křižovatku s motykou, dejte se doleva a dojdete k zatopené chodbě, tu proplavte pod vodou. Poté se dejte na rozcestí doprava a na dalším zahněte vlevo, sláva.

 Uteč
Po vyslechnutí rádia pokračujte chodbou rovně, dostanete se na křižovatku, kde se dejte doprava a na další opět doprava. Zde spí jeden voják na tiché zabití a vraťte se na rozcestí, kde se dejte tunelem doleva a za chvíli opět doleva, nachází se tam jeden z několika tunelů (tento tunel mi připadá nejvhodnější). Nevylézejte z tunelu hned, ale počkejte, až se hlas nepřítele vzdálí dál. Vylezte a ihned si lehněte (nezapomeňte si vypnout baterku). Proplazte se za dům na jihozápadě, je zde zbrojnice. Opatrně a hlavně nepozorovaně vlezte do chatrče a dovybavte se. Až to uděláte, schovejte se za bedny s výhledem na muže u ohně a použijte granát, zbytek postřílejte.

Až vesnici zlikvidujete, vyslechněte si rádio a vydejte se cestou směrem na východ. Cestou narazíte na ojedinělý odpor, který zničte nebo utečte, za okamžik se dostanete k pobřeží, podél kterého pokračujte směrem na východ. Pak dorazíte k místu, kde se dá z vody vylézt. Jděte do džungle směrem na východ, tam se nachází trosky chrámu. Projděte vchodem a schovejte uprostřed trosek za zídkou směrem k východu. Vyslechněte si rádio a připravte se na obranu, kterou odsud snadno odrazíte, mezitím dorazí vrtulník, do kterého nastupte.

9. kapitola

 Potok
Po vystoupení z vrtulníků odešlete rádiovou depeši a nechte stopaře, aby vás vedl. Ten před potokem najde past (granát s lankem), kterou zlikvidujte a pokračujte dál. Vyslechněte si rádio a asi po sto metrech narazí stopař na další past (opět lanko s granátem), obdobně jí zlikvidujte a jděte korytem potoka dál. Zhruba dvě zatáčky po pasti narazíte na první odpor, se kterým se vypořádejte. Vyslechněte si rádio a opatrně jděte dál, neboť vám jde naproti četa nepřátel. Od severu až ke konci mapy budete potkávat slabší odpor, který je snadné zničit. Na konci mapy zjistíte, že se potokem nedá projít, a proto nechte stopaře najít cestu džunglí. Ta se nachází na severu, teď si jen znovu vyslechněte rádio.

 Poblíž vesnice Bahnar
Po podání hlášení nechte stopaře pokračovat do vesnice. Cestou vás upozorní stopař na past, kterou tradičně zneškodněte. Za ní následuje první kontakt a poté další past, tak ji vyřiďte. Po malé chvilce narazíte na léčku, proto se skryjte za kameny před vámi a léčku odražte. Jděte po cestě dál, až narazíte na mrtvé Montanany. Zde podejte hlášení.

 Vesnice Bahnar
Doposlechněte si hlášení a pokračujte k vesnici, kde zjistíte, že jste dorazili příliš pozdě. Nyní vás překvapí minometná palba, tudíž se stáhněte k potoku, kde si vyslechněte rádio. Pak pokračujte korytem potoka směrem na západ a obejděte vesnici. Až jí obejdete, zaútočte na kopec vedle ní (nalevo od vesnice), kde se schovává minomet a středně početné družstvo, které pozabíjejte. Nechte stopaře pokračovat dál. Ten vás dovede na sever ke skalám, mezi nimiž se schovává skupinka vojáků.

Až je vyřídíte, pokračujte cestou do džungle, kde se nachází početná skupina nepřátel. Probijte se do zákopu na východě a obsaďte ho. Odtud se braňte, než se vám ohlásí rádio s depeší o vyzvednutí. Vylezte ze zákopu a nechte stopaře najít přistávací zónu, která se nachází jihozápadně od vás na druhé straně potoka. Tam si vyslechněte rádio a počkejte na vrtulník.

10. kapitola

 Most
Cestou k mostu narazíte na skupinky nepřátel, které zničte kulometem. Až se dostanete na dostřel k mostu, tak zahajte palbu a vyčistěte, co se dá. Za chvíli přiletí letadla, která, jak se dalo čekat, most nezničí a tak je opět všechno na vás. Až vrtulník přistane, vystupte a běžte k vrcholku vedle prvního vraku zničeného auta. Odtud postřílejte vše naproti vám směrem k mostu. Až se tak stane, pokračujte dále a obsaďte pevnůstku na kopci napravo. Odtud pobijte nepřítele na druhém konci mostu. Pak se k němu vydejte a na jeho konci slezte. U obou pilířů upevněte C4 a to samé udělejte na druhé straně. Nyní si vyslechněte vysílačku a vraťte se, respektive prostřílejte na místo přistání. Nastupte a vychutnejte si dobře odvedenou práci.

11. kapitola

 Přicházejí
Před touto misí si pořádně rozmyslete, čím se vybavíte. Ideální je útočná puška jako je M-16 nebo AKáčko. U téhle mise je dost obtížné popsat správný postup, jelikož vše záleží na vás - kde nepřítel pronikne. Postupujte mezi zákopy z jednoho konce na druhý a střílejte po všem, co se nachází na druhé straně. Pokud je nepřátel moc, odpalte miny (odpalovací zařízení se nachází uprostřed zákopu a v každém kulometném krytu). Dejte si pozor na vojáky s dřevěnými můstky, ty ničte především. Když už se stane, že voják můstek položí přes příkop, použijte granát, který na 100% prkno zničí. Po deseti minutách se útok bude zpomalovat.

 Příliš mnoho cílů
A ještě jednou to samé v noci. Opět buďte neustále v pohybu mezi zákopy a v nejhorších případech odpalte miny. Nepřítel bude utočit tam, kde předtím použil dřevěný mostík. Po chvilce bojů vám kapitán sdělí, abyste se stáhl do vnitřního perimetru, tak se stáhněte na severovýchod k dveřím obraného valu. Až uvidíte přicházet první nepřátele, odpalte benzínové sudy - odpalovací zařízení se nachází napravo ode dveří.

 Poslední boj
Po nemilém překvapení a rychlém brífinku se vydejte zákopem na východ (C4 nikde nehledejte, máte jí automaticky u sebe) ke křižovatce, kterou vyčistěte. Ještě než se dáte doprava, hoďte pár granátu do zákopu vpravo. Pak proběhněte na rozcestí (držte se levé stěny, jinak vás tank dostane). Zde si můžete vybrat, jestli se dáte doleva nebo doprava - vyjde to nastejno, jelikož obě cesty vedou k tanku. Pokud se vydáte vpravo, dejte si pozor na kulometné hnízdo napravo od tanku, které vyřiďte granátometem. Proběhněte pod most s tankem a klávesou F použijte C4. Gratuluji, právě jste prošli vietnamským peklem živí...